Zpět na zápisky z firmy

Velikonoční veselí ve firmě

Jaro je tady a s ním i naše tradiční velikonoční dílničky, které se staly příjemnou předvelikonoční náplní sobotního odpoledne. Děti, rodiče a prarodiče se v sobotu 23. března sešli v naší firmě, aby společně oslavili Velikonoce a užili si spoustu zábavy. 

Hlavní hvězdou odpoledne byl pan Zbyněk Slezáček, mistr v pletení tradiční velikonoční pomlázky, který se lidovým tradicím a folklóru věnuje v souboru Klas z Kralic na Hané. Jeho dovednosti a nadšení pro lidové tradice uchvátily všechny přítomné. 

Pro starší děti jsme měli připravené zdobení kraslic voskem, což se ukázalo jako umělecká výzva. Dále jsme vyráběli zápichy do květináčů v podobě roztomilých zajíčků a oveček, a nechyběli ani papíroví motýlci, kuřátka a zajíčci, kytičky z lízátek a spousta dalších drobností, které rozjasnily každou tvář. 

Občerstvení bylo na jedničku, protože rodiče přinesli své nejlepší dobroty a vytvořili tak bufet, který by mohl konkurovat kdejakému bistru.

Vrchol odpoledne nastal, když se objevil velikonoční zajíček. Ten provedl svůj mistrovský kousek – schoval velikonoční nadílku po celém areálu a děti se rozběhly hledat sladké poklady. 

Odpoledne plné zábavy se vydařilo na jedničku a my už se těšíme, až se s vámi všemi znovu uvidíme na Mikuláše. Takže, připravte si čepičky a rukavičky, protože další zábavné setkání je za dveřmi! 

28. 3. 2024
Ze života firmy