„Malá“ česká firma, která vyrábí venkovní stínění pro celý svět

Je nás 180, sídlíme v Kralicích na Hané u Prostějova a i když jsme každý jiný, máme společný cíl: chodit do práce, která nám dává smysl.

NEVA je pro mě výjimečná firma, kde se sešla skvělá parta lidí. Jezdíme na výlety nebo pořádáme různé akce. Líbí se mi přístup majitelů, na kterých je vidět, že jim na zaměstnancích záleží.

Marie Brablecová
Skladnice

Začali jsme nenápadně v roce 1990. Dnes dodáváme do 43 zemí světa

1990

Založení

Zakladatelé firmy, pan Nesvadbík a pan Vrána, zakládají první závod na výrobu stínící techniky.

1996

Rozšíření nabídky

Rozšiřujeme nabídku o venkovní stínící techniku. Poptávka po venkovních žaluziích roste, a proto se brzy stávají hlavním produktem výroby.

2002

Expanze

Díky velké expanzi obchodu a výroby zakládají majitelé společnost ŽALUZIE NEVA s.r.o.

2012

Nový závod

Společnost se stěhuje do nového závodu s výrobní plochou 6 500 m².

2014

Prášková lakovna

Otevíráme vlastní práškovou lakovnu, se kterou lakujeme nejen naše žaluzie, ale také produkty externích klientů.

NYNÍ

Celosvětová spokojenost

Naše žaluzie chrání domovy spokojených zákazníků po celém světě.

Přečtěte si příběhy některých z našich zaměstnanců

NEVA mě profesně naplňuje. Vážím si přístupu majitelů, kteří se zajímají o všechny stupně zaměstnanců, kterým také umožňují čerpat různé firemní benefity. Firma je inovativní a flexibilní, díky čemuž se drží v prostředí konkurence, což mi dává velkou jistotu v zaměstnání. I proto zde pracuji již devátým rokem.

Pavla Večeřová
Mistr práškové lakovny

Jako řidič v NEVĚ dle daného harmonogramu rozvážím zboží a na expedici vypomáhám s nakládkou. Ve společnosti pracuji krátce, ale líbí se mi, že tady panuje dobrá atmosféra. V mém kolektivu jsou všichni fajn, včetně vedoucího.

Sanel Bulic
Řidič aut NEVA

Základem každé pracovní spokojenosti je bezvadná komunikace a perfektní týmová spolupráce. Na NEVĚ oceňuji, že zde všichni táhneme za jeden provaz a snažíme se pomáhat si navzájem. Výsledkem toho je, že vše perfektně klape a práce vás těší.

Šárka Matějová
Logistik

Ve firmě Žaluzie NEVA pracuji již 7 let a i když firma prochází neustálým rozvojem, poznatky z praxe mě posouvají v profesním životě dopředu. Líbí se mi přístup majitelů a jsem ráda, že tady pracuji.

Jana Sychrová
Skladnice

Ve společnosti NEVA jsem zaměstnána více než 7 let a i přes fyzicky náročnější práci jsem ve firmě spokojená. Pracuji v kolektivu, na který se můžu spolehnout. Zpříjemněním jsou benefity i různé akce. 

Petra Gabrhelová
Úsek seřizování

Věříte, že by se vám u nás líbilo?