Zpět na zápisky z firmy

Upcykluj s NEVOU: srdce poroty i zaměstnanců získal motýlek

Druhé kolo soutěže Upcykluj s NEVOU zná své vítěze. Do druhého kola soutěže Upcykluj s NEVOU odborná porota vybrala 7 studentů, kteří měli za úkol přijít s originálním a funkčním nápadem na další zpracování. 

Vítěze dvoukolové soutěže jsme vyhlásili u nás v NEVĚ, společně s 2. a 3. místem a Cenou zaměstnanců NEVA. Soutěžící, kteří v předchozím kole dodali své návrhy na papíře, měli za úkol své nápady vyrobit a předvést jejich provedení v praxi. Výrobky hodnotila odborná komise z NEVY a nakonec i samotní zaměstnanci, kteří si vystavené výrobky mohli prohlédnout v jídelně a dát hlas svému favoritovi.

Hodnotili jsme celkem 11 výrobků – například stínidla, obal na obleky, policový systém, složku na tiskoviny nebo lepačku na mouchy.

První místo i Cenu zaměstnanců NEVA získal model motýlka, který mohou elegantně využít i naši zaměstnanci nebo partneři. Na druhém místě se umístila složka na tiskoviny a na třetím místě stínidla na lampy.

Všechny výherce jsme odměnili a těšíme se na případné navázání spolupráce. A protože se nám soutěž osvědčila a nápadů na další zpracování zbytků látek není nikdy dost, těšíme se na další kolo soutěže v příštím roce.

9. 11. 2023
Ze života firmy