Zpět na zápisky z firmy

Na návštěvě v nemocnici

Na onkologickém oddělení fakultní nemocnice v Brně leží pacienti s rakovinou nebo leukémií. Přišli jsme je podpořit a povzbudit – a rovnou nemocnici přispěli na nové přístroje.

Krtek pomáhá nemocným dětem a jejich rodinám už 20 let. Dny dětské onkologie mají lidem přiblížit problematiku dětských onkologických onemocnění a vzdát hold všem současným i bývalým pacientům.

Na sobotu 29. února připravili organizátoři program pro veřejnost v Hvězdárně a planetáriu Brno. Kromě přednášek se mohou návštěvníci těšit i na vystoupení herců z Městského divadla Brno, baletek Národního divadla Brno nebo zdravotní klauny.

Součástí Dnů dětské onkologie je také koncert pro nadační fond Krtek, který rozezní brněnské Sono Centrum v neděli 1. března. NEVA na něj přispěla částkou 200 tisíc korun„S nadací Krtek máme osobní zkušenost a víme, že lidé z dětské onkologie udělají všechno pro to, aby se peníze co nejlépe využily pro dětské pacienty. A v Krtkovi jsme našli opravdové srdcaře – od přednosty kliniky až po zaměstnance na zkrácený úvazek. Je to svět plný naděje a pochopení, který pomáhá pacientům najít sílu postavit se situaci a bojovat. Je nám ctí těmto lidem prostřednictvím nadace Krtek pomáhat,“ vysvětluje Ladislav Vrána, jednatel NEVY.

Chcete-li také přispět, v rámci Dnů dětské onkologie si můžete koupit zlatou stužku – výtěžek z jejich prodeje poputuje na Nadační fond dětské onkologie Krtek. Přispět můžete také rovnou na účet Krtka (3503770297/0100) nebo zasláním dárcovské sms.

Přečtěte si o akci víc.

2. 3. 2021
Pomáháme