Zpět na zápisky z firmy

Firemní vánoční večírek

Konec roku 2023 byl u nás v NEVĚ plný práce. Dodělávali jsme inventury, uklízeli jsme a čistili všechny stroje a zařízení, abychom do příštího roku vykročili s čistým štítem. Aby byl náročný konec roku alespoň malinko příjemnější, uspořádalo vedení firmy vánoční večírek.

Ten se konal v sobotu 16. prosince loňského roku v prostorách Národního domu v Prostějově. Celý večer hrála k tanci kapela Kanci Paní Nadlesní. Na parketu někteří zazářili úžasnými tanečními kreacemi a místy na parketu nebylo téměř k hnutí. 

Výborné jídlo a pití bylo jistou zárukou spokojenosti všech přítomných. I když jsme na poslední chvíli z technických důvodů měnili dodavatele rautu, vše se povedlo na jedničku. 

Pomyslnou perlou večera byl fotokoutek, který přilákal snad úplně každého. Za pomocí rekvizit si pak každý, kdo chtěl, mohl udělat ze sebe legraci a mohl si odnést na památku vskutku netradiční a bezpochyby úsměvnou fotografii se svými kolegy. 

Majitelé firmy pak využili příležitosti a poděkovali všem zaměstnancům za skvěle odvedenou práci v uplynulém roce, popřáli všem pevné zdraví, hodně pracovních i osobních úspěchů a celé firmě úspěšný rok 2024. 

Zábava celý večer proudila skvělým tempem. Jsme rádi, že jsme se mohli všichni sejít v předvánočním čase, společně se pobavit a pozvednout týmového ducha. 

Děkujeme všem za příjemně strávený společný večer.

2. 1. 2024
Ze života firmy