Zpět na zápisky z firmy

Firemní párty v areálu NEVY

Po dvouleté covidové odmlce jsme se opět sešli na firemní párty a společně si užili sobotní odpoledne v areálu firmy.

Párty jsme oficiálně zahájili v 15:00 a protože hlavním cílem bylo se především dobře pobavit, najíst a napít, hned od začátku akce jsme si užívali raut v nové jídelně, alko i nealko a další jídlo z grilu. Chybět nesměla ani hudba, kterou zajistili DJové Ondřej Vémola a Martin Hrazdira.

Velký ohlas sklidily také prohlídky výrobou, kdy všechny zapsané hosty provedli naši obchodní zástupci. Hosté se mohli podívat, jak některé z našich strojů fungují v praxi a jak to vypadá u nás v lakovně. Především u dětí (ale i u dospělých) sklidil velký úspěch facepainting a v neposlední řadě nafukovací atrakce.

Konečně jsme měli příležitost se po 2leté covidové odmlce setkat a pobavit se s kolegy bez různých nařízení a omezení. Jsem ráda, že firma uspořádala firemní párty jak pro kolegy, tak i pro jejich partnery, děti a blízkou rodinu. Moc se mi líbil nápad akci udělat ve firmě a ukázat tak rodině, jak to u nás vypadá a provést je po firmě. Celá akce pro mě byla opravdu vydařená se skvělou atmosférou. Líbil se mi i program akce, který byl pojat velmi uvolněně a my se tak cítili velmi příjemně. Co bych vyzdvihla, bylo určitě občerstvení a skvělý raut. Doufám, že podobný typ akce znovu zopakujeme a setkáme se znovu s kolegy mimo práci,” říká Michaela Mirohnová, grafička z NEVY. 

Ačkoliv nás během večírku překvapila krátká, ale vydatná přeháňka, celkově se akce velmi vydařila a na akci se sešlo neskutečných 330 lidí.

9. 6. 2022
Ze života firmy